Při registraci získáte ihned 5 % slevu

Kontryhel nať jemně mletá

Kód: 1414
Neohodnoceno
631 Kč / kg 548,70 Kč bez DPH
Skladem (5 kg)

Kontryhel podle německého jména - Frauenmantel - ženský plášť, je rostlinka slavná hlavně jako léčivka pro ženy, působí jedinečně na všechny ženské choroby a těžkosti. Kontryhel léčí téměř všechna zánětlivá onemocnění v oblasti pánve a dělohy, např. zánět vaječníků. V těchto případech je potřeba užívat kontryhel vnitřně ve formě nálevu a zevně jako sedací koupel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontryhel obecný nemá nežádoucí účinky a můžeme ho při běžném dávkování užívat i delší dobu. Doporučuje se pít samostatně, nebo jej kombinovat podle druhu nemoci s jinými rostlinami. Zvyšuje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod. Kontryhel prospívá také dítěti, protože zlepšuje kvalitu mateřského mléka, podporuje jeho tvorbu a vylučování. Pro své hojivé účinky má kontryhel i další uplatnění - při poruchách spánku a svým redukčním účinkem může napomoci při léčbě cukrovky. Kontryhel také odstraňuje slabost svalů, končetin a pomáhá při chudokrevnosti. Používá se též jako prostředek, který odvádí vodu a posiluje srdce, při horečkách, zhnisaných ranách a při zanedbaných vředech.

Použití Kontryhelu

Kontryhel působí blahodárně na většinu gynekologických problémů, tlumí nadměrné krvácení při menstruaci a zároveň tlumí bolestivost a příznivě ovlivňuje psychiku, což kontryhel předurčuje i pro zmírnění klimakterických obtíží. Na začátku puberty s řebříčkem obecným příznivě ovlivní periodu ženy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny kapsle
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: