Při registraci získáte ihned 5 % slevu

Pupečník nať jemně mletý

Kód: 1474
Neohodnoceno
873 Kč / kg 759,13 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Gotu kola se podílí na zlepšení paměti, soustředění a schopnosti učit se. Povzbuzuje činnost mozku a proto je často označována jako potrava pro mozek. Někdy se dokonce uvádí, že prohlubuje a aktivizuje centrum řeči, čehož se využívá při rehabilitaci po mozkové příhodě a infarktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivka obsahuje flavonoidy, alkaloidy, silice, saponiny, hořčiny, terpeny, glykosidy či minerální látky. Má skutečně všestranné pozitivní účinky na funkci nervové soustavy. Připisují se jí zvláště tyto schopnosti:

  • příznivý vliv na prokrvení mozku, podpora paměti
  • regenerace nervové soustavy
  • zklidňující účinek na nervy, posílení psychické odolnosti
  • snížení rizika senility
  • zlepšení stavu při depresích
  • pomoc při nespavosti
  • podpora koncentrace

Bylinku lze vyžít i při léčbě různých tělesných obtíží. Mimo jiné má protizánětlivé účinky, pomáhá při onemocnění astmatem, revmatismem (podporuje tvorbu kolagenu) a nemocech jater včetně cirhózy. Rovněž je vhodná pro posílení imunitního systému, zlepšení stavu při srdeční nedostatečnosti a snížení krevního tlaku. Používá se k podpoře krevního oběhu (například při nedostatečném prokrvení končetin), proti usazování cholesterolu v cévách a k čištění krve. Má mít dobré výsledky při onemocnění cukrovkou druhého typu a příznivě ovlivňuje zrak, zejména oční sítnici. Je to skvělý pomocník pro celkovou regeneraci organismu, například po vleklé nemoci.

Nejčastěji se používá ve formě nálevu, po třech týdnech kúry je třeba udělat týdenní pauzu. Závažné kontraindikace nejsou známy, ale užívání by se měly raději vyvarovat těhotné ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny kapsle
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: