Při registraci získáte ihned 5 % slevu

Řepík nať jemně mletý

Kód: 1489
Neohodnoceno
510 Kč / kg 443,48 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Řepík je výborný univerzální lék, přitom úplně neškodný, který můžeme užívat denně i po celý rok. Používá se k léčení různých poruch jater, na úpravu látkové výměny a při kloubních onemocněních zánětlivého původu. Řepík se dobře uplatňuje při bělotoku u žen a posiluje obranyschopnost organismu. Při zánětech sliznice ústní dutiny a nosohlatnu se používá vlažný čajový nálev k vyplachování nebo kloktání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řepík lékařský je prastará, stále velmi oblíbená léčivá rostlina. Ve starověkém Řecku byl zasvěcen bohyni moudrosti Pallas Athéně. Tato trvalá popularita je oprávněná, neboť řepík je výborný univerzální lék, přitom úplně neškodný. Léčí především všechny nemoci vnitřních orgánů. Týká se to žlučníku, jater, slinivky břišní, žaludku i dvanácterníku. Řepík čistí žlučové cesty, rozpouští žlučové kameny a písek. Podobně účinkuje i u pískových usazenin v ledvinách. Silný nálev z řepíku je jako kloktadlo vůbec nejlepším lékem na namožené a jinak nemocné hlasivky, proto se doporučuje učitelům a řečníkům. Zevně je řepík lékařský vhodný i na obklady a omývání různých druhů kožních onemocnění. Koupel je účinným podpůrným prostředkem při léčbě revmatizmu, artrózy, ischiasu a poruch pohybové soustavy obecně.

Použití Řepíku

Nálev z řepíku upravuje látkovou výměnu a pomáhá při kloubních onemocněních zánětlivého původu. Osvědčil se při lehkých průjmových onemocněních. Zevně se používá k vyplachování a kloktání při zánětech úst a nosohltanu a při lehkých povrchových zánětech pokožky k obkladům. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny kapsle
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: