Při registraci získáte ihned 5 % slevu

Vilcacora jemně mletá

Kód: 1507
Neohodnoceno
800 Kč / kg 695,65 Kč bez DPH
Skladem (3 kg)

Vilcacora se staví do popředí zájmu z hlediska vlivu na zhoubné novotvary pro své antioxidační, imunostimulační a antivirové účinky. Výzkumy prokázaly, že Vilcacora díky svému složení brzdí rozvoj nádorových buněk a stimuluje imunitní systém. Rovněž působí blahodárně na kardiovaskulární systém, potlačuje vznik krevních trombů, snižuje srdeční frekvenci a do jisté míry hladinu špatného cholesterolu. Pro své protizánětlivé vlastnosti se vilcacora doporučuje při léčbě osteoartritidy. Pozitivně působí na centrální nervový systém. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O odhalení cenných vlastností vilcacory a jejich šíření mimo hranice Peru se zasloužil polský misionář a zároveň velký fytoterapeut, salezián žijící v Peru, páter Edmund Szeliga (1910-2005). V šedesátých letech minulého století poslal vzorky uncaria tomentosa k rozborům na universitu v Neapoli. Laboratorní výsledky potvrdily, že se jedná o dokonalý prostředek aktivující imunitní systém. Jako léčivá se používá hlavně kůra, ale pouze její vnitřní část obsahuje všechny potřebné složky. Kombinace alkaloidů obsažených ve vnitřní části kůry činí z vilcacory neobyčejně účinný prostředek se širokým spektrem účinků. 

Použití Vilcacory

Vilcacora chrání sliznice trávícího traktu a pomáhá při léčbě žaludečních vředů. Má dobrý vliv na peristaltiku střev a žlučových cest. Je zvlášť doporučována kuřákům, neboť s močí odvádí z organizmu karcinogenní látky obsažené v cigaretovém kouři. Zevně se používá ve formě obkladů v případech zánětů pokožky a alergických reakcí.

 Užívá se vlažné 3x denně nalačno, půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle. Denní dávka je 3–10 g kůry. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny kapsle
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: